FFMD-10-D-50.00-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-10-D-50.00-01
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 4.17' (1.27m)
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)