FFMD-25-D-03.00-01-R
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-25-D-03.00-01-R
- Connector Type :
- Plug to Plug, Reversed
- Length :
- 0.250' (76.20mm, 3.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)