482W101-26-250
제조업체 부품 번호:
482W101-26-250
제조업체/브랜드:
Cicoil
설명의 일부:
CBL RIBN 26COND 0.025 CLEAR 5'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Cicoil
제품 카테고리 :
플랫 리본 케이블
Cable Type :
Flat Cable
Conductor Strand :
Features :
Jacket (Insulation) Material :
Jacket Color :
Clear
Length :
5.0' (1.52m)
Number of Conductors :
26
Operating Temperature :
-65°C ~ 260°C
Pitch :
0.025" (0.64mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Ribbon Thickness :
0.026" (0.66mm)
Ribbon Width :
0.650" (16.51mm)
Shielding :
Unshielded
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
30 AWG