VC1210K401R017
제조업체 부품 번호:
VC1210K401R017
제조업체/브랜드:
KEMET
설명의 일부:
VARISTOR 27V 400A 1210
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KEMET
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
1700 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
400 A
Energy :
1.8J
Features :
Maximum AC Volts :
17 V
Maximum DC Volts :
22 V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
29.7 V
Varistor Voltage (Min) :
24.3 V
Varistor Voltage (Typ) :
27 V