ZVL25K07B
제조업체 부품 번호:
ZVL25K07B
제조업체/브랜드:
Stackpole Electronics, Inc.
설명의 일부:
MOV, 25V (Vrms), 10%, 7mm
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Stackpole Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
790 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
250 A
Energy :
1.6J
Features :
Maximum AC Volts :
25 V
Maximum DC Volts :
31 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
Disc 7mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
42.9 V
Varistor Voltage (Min) :
35.1 V
Varistor Voltage (Typ) :
39 V