FFSD-08-D-08.30-01-N
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-08-D-08.30-01-N
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.692' (210.82mm, 8.30")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)