VE0603K300R025
제조업체 부품 번호:
VE0603K300R025
제조업체/브랜드:
KEMET
설명의 일부:
VARISTOR 39V 30A 0603
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
KEMET
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
165 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
30 A
Energy :
0.1J
Features :
Maximum AC Volts :
25 V
Maximum DC Volts :
31 V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
42.9 V
Varistor Voltage (Min) :
35.1 V
Varistor Voltage (Typ) :
39 V