TND05V-471KB00AAA0
제조업체 부품 번호:
TND05V-471KB00AAA0
제조업체/브랜드:
United Chemi-Con
설명의 일부:
VARISTOR TH RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
United Chemi-Con
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
60 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
800 A
Energy :
15J
Features :
Maximum AC Volts :
300 V
Maximum DC Volts :
385 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 5mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
517 V
Varistor Voltage (Min) :
423 V
Varistor Voltage (Typ) :
470 V