CVH175K10T
제조업체 부품 번호:
CVH175K10T
제조업체/브랜드:
Stackpole Electronics, Inc.
설명의 일부:
MOV, 175V (Vrms), 10%, 10mm
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Stackpole Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
440 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
53J
Features :
Maximum AC Volts :
175 V
Maximum DC Volts :
225 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
297 V
Varistor Voltage (Min) :
243 V
Varistor Voltage (Typ) :
270 V