IDSD-25-D-03.25-G
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-25-D-03.25-G
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.271' (82.55mm, 3.25")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)