TND10V-221KB00AAA0
제조업체 부품 번호:
TND10V-221KB00AAA0
제조업체/브랜드:
United Chemi-Con
설명의 일부:
VARISTOR TH RADIAL
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
United Chemi-Con
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
450 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
3.5 kA
Energy :
27.5J
Features :
Maximum AC Volts :
140 V
Maximum DC Volts :
180 V
Mounting Type :
Through Hole
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
Disc 10mm
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
242 V
Varistor Voltage (Min) :
198 V
Varistor Voltage (Typ) :
220 V