FFMD-06-D-11.80-01-S
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-06-D-11.80-01-S
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 0.983' (299.72mm, 11.80")
- Number of Positions :
- 12
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)