IDSD-15-D-11.05-G
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-15-D-11.05-G
- Color :
- Gray, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Gold
- Length :
- 0.921' (280.67mm, 11.05")
- Number of Positions :
- 30
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)