TVM1G140M181R
제조업체 부품 번호:
TVM1G140M181R
제조업체/브랜드:
Thinking Electronics Industrial Co.
설명의 일부:
Varistor 0603 14V +/-15% Imax 30
재고 상태:
100
제조사 :
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
180 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
30 A
Energy :
0.1J
Features :
Maximum AC Volts :
Maximum DC Volts :
14 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
21.5 V
Varistor Voltage (Min) :
15.9 V
Varistor Voltage (Typ) :
18.7 V