FFSD-08-D-04.75-01-N
제조업체 부품 번호:
FFSD-08-D-04.75-01-N
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.396' (120.65mm, 4.75")
Number of Positions :
16
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)