SVMH3216KA321PT600
- 제조업체 부품 번호:
- SVMH3216KA321PT600
- 제조업체/브랜드:
- Shenzhen Sunlord Electronics
- 설명의 일부:
- VARISTOR 561V 60A 1206
- 제조사 :
- Shenzhen Sunlord Electronics
- 제품 카테고리 :
- 배리스터, MOV
- Capacitance @ Frequency :
- Current - Surge :
- 60 A
- Energy :
- 0.5J
- Features :
- Maximum AC Volts :
- 320 V
- Maximum DC Volts :
- 410 V
- Mounting Type :
- Surface Mount, MLCV
- Number of Circuits :
- 1
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C (TA)
- Package / Case :
- 1206 (3216 Metric)
- Product Status :
- Active
- Varistor Voltage (Max) :
- 561 V
- Varistor Voltage (Min) :
- 459 V
- Varistor Voltage (Typ) :
- 510 V