AWG28-9/G/300
제조업체 부품 번호:
AWG28-9/G/300
제조업체/브랜드:
ASSMANN WSW Components
설명의 일부:
CBL RIBN 9COND 0.05 GRAY 25'
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
ASSMANN WSW Components
제품 카테고리 :
플랫 리본 케이블
Cable Type :
Flat Cable
Conductor Strand :
7 Strands / 36 AWG
Features :
Jacket (Insulation) Material :
Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket Color :
Gray
Length :
25.0' (7.62m)
Number of Conductors :
9
Operating Temperature :
-10°C ~ 105°C
Pitch :
0.050" (1.27mm)
Product Status :
Active
Ratings :
UL Style 2651
Ribbon Thickness :
0.035" (0.89mm)
Ribbon Width :
0.450" (11.43mm)
Shielding :
Unshielded
Voltage :
300 V
Wire Gauge :
28 AWG