ZV20K1206T201N
제조업체 부품 번호:
ZV20K1206T201N
제조업체/브랜드:
Stackpole Electronics, Inc.
설명의 일부:
VARISTOR 33V 200A 1206
재고 상태:
2,500
제조사 :
Stackpole Electronics, Inc.
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
620 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
200 A
Energy :
0.8J
Features :
Maximum AC Volts :
20 V
Maximum DC Volts :
26 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
36.3 V
Varistor Voltage (Min) :
29.7 V
Varistor Voltage (Typ) :
33 V