AMCV-1812H-220-T
제조업체 부품 번호:
AMCV-1812H-220-T
제조업체/브랜드:
Abracon
설명의 일부:
VARISTOR 30V 800A 1812
재고 상태:
11,139
제조사 :
Abracon
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
2400 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
800 A
Energy :
2.5J
Features :
Maximum AC Volts :
15.6 V
Maximum DC Volts :
22 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
1812 (4532 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
34 V
Varistor Voltage (Min) :
26 V
Varistor Voltage (Typ) :
30 V