TCSD-12-D-04.20-01-N
제조업체 부품 번호:
TCSD-12-D-04.20-01-N
설명의 일부:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Features :
Polarizing Key
Length :
0.350' (106.68mm, 4.20")
Number of Positions :
24
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)