SFSD-20-30-H-07.90-SR
- 제조업체 부품 번호:
- SFSD-20-30-H-07.90-SR
- 제조업체/브랜드:
- Samtec, Inc.
- 설명의 일부:
- .050 SOCKET DISCRETE CABLE ASSEM
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- Samtec, Inc.
- 제품 카테고리 :
- 직사각형 케이블 어셈블리
- Cable Termination :
- Crimp
- Color :
- Black, Individual
- Connector Type :
- Socket to Individual Wire Leads
- Contact Finish :
- Gold
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Latch Lock, Polarizing Key
- Length :
- 0.658' (200.66mm, 7.90")
- Number of Positions :
- 40
- Number of Rows :
- 2
- Pitch - Cable :
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)