AVR-M1608C220KT2AB
제조업체 부품 번호:
AVR-M1608C220KT2AB
설명의 일부:
VARISTOR 22V 10A 0603
재고 상태:
14,553
Capacitance @ Frequency :
210 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
10 A
Energy :
0.03J
Maximum DC Volts :
16 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Varistor Voltage (Max) :
24.2 V
Varistor Voltage (Min) :
19.8 V
Varistor Voltage (Typ) :
22 V