AVRM1608C720KT750M
제조업체 부품 번호:
AVRM1608C720KT750M
설명의 일부:
AUTO. GRADE,MLV,75PF,53VDC,0805
재고 상태:
78,398
Capacitance @ Frequency :
75 pF @ 1 kHz
Current - Surge :
40 A
Energy :
0.1J
Maximum DC Volts :
53 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C (TA)
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Varistor Voltage (Max) :
79.2 V
Varistor Voltage (Min) :
64.8 V
Varistor Voltage (Typ) :
72 V