AVR-M1005C120MTACC
제조업체 부품 번호:
AVR-M1005C120MTACC
제조업체/브랜드:
TDK Corporation
설명의 일부:
VARISTOR 12V 24A 0402
재고 상태:
19,954
제조사 :
TDK Corporation
제품 카테고리 :
배리스터, MOV
Capacitance @ Frequency :
460 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
24 A
Energy :
0.01J
Features :
Maximum AC Volts :
Maximum DC Volts :
7.5 V
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Package / Case :
0402 (1005 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
14.4 V
Varistor Voltage (Min) :
9.6 V
Varistor Voltage (Typ) :
12 V