IDSD-15-D-02.56-R
제조업체 부품 번호:
IDSD-15-D-02.56-R
Color :
Multiple, Ribbon
Connector Type :
Socket to Socket, Reversed
Contact Finish :
Gold
Length :
0.213' (65.00mm, 2.56")
Number of Positions :
30
Pitch - Cable :
0.050" (1.27mm)
Pitch - Connector :
0.100" (2.54mm)