FFMD-05-D-25.50-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-05-D-25.50-01
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 2.12' (647.70mm)
- Number of Positions :
- 10
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)