FFMD-25-S-07.00-01-SR
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-25-S-07.00-01-SR
- Connector Type :
- Plug to Cable
- Features :
- Strain Relief
- Length :
- 0.583' (177.80mm, 7.00")
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)