FFSD-07-D-04.44-01-N
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-07-D-04.44-01-N
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.370' (112.78mm, 4.44")
- Number of Positions :
- 14
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)