FFMD-25-S-10.00-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-25-S-10.00-01
Connector Type :
Plug to Cable
Length :
0.833' (254.00mm, 10.00")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)