135D107X9030T2
제조업체 부품 번호:
135D107X9030T2
설명의 일부:
CAP TANT 100UF 10% 30V AXIAL
Capacitance :
100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.7Ohm
Manufacturer Size Code :
T
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
30 V