FFSD-04-D-09.45-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-04-D-09.45-01
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.787' (240.00mm, 9.45")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)