FFMD-10-D-09.80-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-10-D-09.80-01
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.817' (248.92mm, 9.80")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)