FFMD-25-S-12.00-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-25-S-12.00-01
- 설명의 일부:
- CABLE ASSM .05" 50PS SGL END 12"
- Connector Type :
- Plug to Cable
- Length :
- 1.00' (304.80mm)
- Number of Positions :
- 50
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)