10106116-4011001LF
제조업체 부품 번호:
10106116-4011001LF
제조업체/브랜드:
Amphenol Communications Solutions
설명의 일부:
CONN HDR BLADE PWR 48POS EDGE MT
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
제품 카테고리 :
특화
Color :
Black
Connector Style :
Blade Power
Connector Type :
Header, Male Pins and Blades
Connector Usage :
Contact Finish :
Gold or Gold, GXT™
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Contact Layout, Typical :
44 Signal, 4 Power
Features :
Board Lock, Mating Guide
Mounting Type :
Board Edge, Through Hole, Right Angle
Number of Columns :
Number of Positions :
48
Number of Positions Loaded :
40
Number of Rows :
4
Pitch :
0.100" (2.54mm)