135D606X9050T6
제조업체 부품 번호:
135D606X9050T6
설명의 일부:
CAP TANT 60UF 10% 50V AXIAL
Capacitance :
60 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
2.9Ohm
Manufacturer Size Code :
T
Operating Temperature :
-55°C ~ 200°C
Size / Dimension :
0.390" Dia x 0.766" L (9.91mm x 19.46mm)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
50 V