FFMD-20-S-11.90-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-20-S-11.90-01
- Connector Type :
- Plug to Cable
- Length :
- 0.992' (302.26mm, 11.90")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)