P1CA-STMSTM-ST085-10
제조업체 부품 번호:
P1CA-STMSTM-ST085-10
제조업체/브랜드:
P1dB, Inc.
설명의 일부:
SMA MALE TO SMA MALE CABLE ASSEM
재고 상태:
7
제조사 :
P1dB, Inc.
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
ST085
Color :
Blue
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
10.000" (254.00mm)
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C