FFMD-08-T-04.40-01-N
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-08-T-04.40-01-N
- Connector Type :
- Socket to Plug
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.367' (111.76mm, 4.40")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)