FFMD-10-D-07.87-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-10-D-07.87-01
Connector Type :
Plug to Plug
Length :
0.656' (200.00mm, 7.87")
Number of Positions :
20
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)