IB047-KMKM-8.0IN
- 제조업체 부품 번호:
- IB047-KMKM-8.0IN
- 제조업체/브랜드:
- Times Microwave Systems
- 설명의 일부:
- 2.92 (M) TO 2.92 (M) 8" ASSEMBLY
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- Times Microwave Systems
- 제품 카테고리 :
- 동축 케이블(RF)
- 1st Connector :
- 2.92mm Plug
- 1st Connector Mounting Feature :
- 1st Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 1st Contact Gender :
- Male
- 2nd Connector :
- 2.92mm Plug
- 2nd Connector Mounting Feature :
- 2nd Connector Mounting Type :
- Free Hanging (In-Line)
- 2nd Contact Gender :
- Male
- Cable Impedance :
- 50 Ohms
- Cable Type :
- 0.047" Flexible Cable
- Color :
- Blue
- Connector Impedance :
- Features :
- Frequency - Max :
- 40 GHz
- Ingress Protection :
- Length :
- 8.000" (203.20mm)
- Operating Temperature :
- -65°C ~ 125°C
- Overall Impedance :
- Product Status :
- Active
- Style :
- 2.92mm to 2.92mm