FFMD-25-S-05.00-01
제조업체 부품 번호:
FFMD-25-S-05.00-01
Connector Type :
Plug to Cable
Length :
0.417' (127.00mm, 5.00")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)