P1CA-SAFPT-034SR-9
제조업체 부품 번호:
P1CA-SAFPT-034SR-9
제조업체/브랜드:
P1dB, Inc.
설명의 일부:
Pigtail (RF Test Probe)
재고 상태:
46
제조사 :
P1dB, Inc.
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
SMA Jack
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
1st Contact Gender :
Female
2nd Connector :
Cable (Round)
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
2nd Contact Gender :
Cable Impedance :
50 Ohms
Cable Type :
0.034" Semi-Rigid Cable
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
6 GHz
Ingress Protection :
Length :
9.000" (228.60mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C