FFSD-04-D-03.60-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-04-D-03.60-01
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.300' (91.44mm, 3.60")
- Number of Positions :
- 8
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)