FFSD-04-D-02.13-01
제조업체 부품 번호:
FFSD-04-D-02.13-01
Connector Type :
Socket to Socket
Length :
0.178' (54.10mm, 2.13")
Number of Positions :
8
Pitch - Cable :
0.025" (0.64mm)
Pitch - Connector :
0.050" (1.27mm)