FFMD-17-S-10.80-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-17-S-10.80-01
- Connector Type :
- Plug to Cable
- Length :
- 0.900' (274.32mm, 10.80")
- Number of Positions :
- 34
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)