FFMD-08-D-04.50-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFMD-08-D-04.50-01
- 설명의 일부:
- .050 CABLE PLUG
- Connector Type :
- Plug to Plug
- Length :
- 0.375' (114.30mm, 4.50")
- Number of Positions :
- 16
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)