4611M-901-332LF
제조업체 부품 번호:
4611M-901-332LF
설명의 일부:
CAP ARRAY 3300PF 50V X7R 11SIP
제품 카테고리 :
커패시터 네트워크, 어레이
Capacitance :
3300pF
Circuit Type :
Bussed
Dielectric Material :
Height - Seated (Max) :
0.200" (5.08mm)
Mounting Type :
Through Hole
Number of Capacitors :
10
Package / Case :
11-SIP
Product Status :
Obsolete
Ratings :
Size / Dimension :
1.102" L x 0.150" W (28.00mm x 3.81mm)
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
X7R
Tolerance :
±20%
Voltage - Rated :
50 V