FFSD-03-D-02.50-01
- 제조업체 부품 번호:
- FFSD-03-D-02.50-01
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Length :
- 0.208' (63.50mm, 2.50")
- Number of Positions :
- 6
- Pitch - Cable :
- 0.025" (0.64mm)
- Pitch - Connector :
- 0.050" (1.27mm)