HK-2P-MC1-A-60IN
제조업체 부품 번호:
HK-2P-MC1-A-60IN
제조업체/브랜드:
Hirose
설명의 일부:
CBL ASSY 2.92MM PLUG-PLUG 60"
재고 상태:
9
제조사 :
Hirose
제품 카테고리 :
동축 케이블(RF)
1st Connector :
2.92mm Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
2.92mm Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Connector Impedance :
Features :
Frequency - Max :
40 GHz
Ingress Protection :
Length :
60.0" (1.5m) 5.0'
Operating Temperature :
Overall Impedance :
50 Ohms
Product Status :
Active
Style :
2.92mm to 2.92mm