IDSD-13-D-03.35-T
- 제조업체 부품 번호:
- IDSD-13-D-03.35-T
- Color :
- Multiple, Ribbon
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish :
- Tin
- Length :
- 0.279' (85.00mm, 3.35")
- Pitch - Cable :
- 0.050" (1.27mm)
- Pitch - Connector :
- 0.100" (2.54mm)